Представники добровольчого батальйону "Правий сектор" навідріз відмовляються вступати до лав Нацгвардії. Генштаб запропонував бійцям увійти до складу Національної гвардії України, або ж через районні військові комісаріати призиватися до лав Збройних сил.

Про це повідомляє керівник інформаційного центру батальйону Артем Скоропадський, передає Корреспондент.

"Ми відразу відмовляємося від Нацгвардії, оскільки вона підпорядковується Міністерству внутрішніх справ, де люстрація досі ще не проведена, тому Нацгвардія потрапляє під неї автоматично", - сказав Скоропадський.

Читайте також: Як сепаратисти заробляють гроші в Україні (розслідування)

Вони готові стати підрозділом Збройних сил, проте на власних умовах: без саморозпуску і окремому вступу до контрактників, а саме як окрема бойова одиниця.

Популярні новини зараз

"Гірше за два Майдани": Пальчевський терміново звернувся до Зеленського

Яке свято 15 листопада: чого не можна робити в цей день

Заворотнюк втратила останній шанс на порятунок, "Моїй прекрасній няні" радять готуватися до найгіршого

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

Показати ще

Один із бійців "Правого сектору" Сергій Скальд прокоментував таке рішення "Знай": "Хтось нагорі вирішив, що може вирішувати все по всьому фронту. Йти хлопці не збираються, ми підкоряємося тільки Ярошу. Це - загроза, і обмовку Порошенка про бандерівців ми не вважаємо випадковою".

Раніше ЗМІ повідомили, що "Правому сектору" наказали покинути зону АТО.

На початок осені 2014 року в Україні було створено чи перебувало на стадії формування 44 батальйони територіальної оборони Збройних сил України, 32 добровольчих батальйони патрульної служби міліції, 3 батальйони особливого призначення Нацгвардії, а також кілька - від Добровольчого українського корпусу. "ДУК Правий сектор" не входить до числа законних збройних формувань.