Хосеп Марія Бартомеу анонсував свій відхід з посади президента "Барселони".

Бартомеу складе свої повноваження достроково. Це станеться трьома роками раніше покладеного терміну, а саме в 2018 році, повідомляє іспанська газета AS.

Нагадаємо, що Хосеп Марія Бартомеу зайняв пост президента каталонського клубу в 2014 році, змінивши на цій посаді Сандро Росселя, який подав у відставку.

За час свого президентства Бартомеу планує продовжити угоди з головними зірками "синьо-гранатових" - Мессі, Ракітічем, Піке, Іньєстою і Тер Штегеном.

Більше цікавих спортивних новин на порталі GAMEBET.NEWS

Популярні новини зараз
Пенсію перерахують, але "заднім числом": чому виплати прийдуть із затримкою Ухилянтів за кордоном попередили: ТЦК нікого не забуло ПриватБанк постукає у двері? Українців перевіряють вдома без попередження Правила служби в ТЦК змінюють: хто тепер виписуватиме повістки
Показати ще