Перемога українського гурту O. Torvald у фінальному відборі на "Євробачення" викликала численні дискусії не тільки серед глядачів, а й всієї музичної тусовки, але фронтмен Женя Галич та його команда мали абсолютні рівні шанси із іншими учасниками.

Відповідну думку в інтерв'ю "КП Україна" розповіла продюсер Яна Прядко.

За її словами, ситуація дуже нагадує 2004 рік – саме тоді Прядко входила до складу творчої команди співачки Руслани, тому добре пам'ятає, яка неоднозначна реакція була на перше місце в конкурсі.

Продюсер зазначила, що головний козир O. Torvald у тому, що на їх концертах немає фонограм – виключно живі виступи. Крім того, на її думку, вони є дуже популярними в Україні, адже часто гастролюють багатьма містами.

"Це емоція трьох хвилин, потрібно вміти зачепити глядача по той бік екрану телевізора", - додала вона.

Прядко підсумувала, що критика на адресу учасників – цілком нормальне явище, адже залишити поза обговорюваннями тих, хто "не вписується в рамки" люди просто не можуть.

Вона порадила учасникам гурту не зважати на негативні відгуки у їх бік та далі просувати свій талант у Європі та за її межами.

"Євробачення завжди допомагає відкрити себе", - зазначила продюсер.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у фінальному турі відбору на Євробачення перемогу здобув гурт O. Torvald, який представлятиме країну на пісенному конкурсі.