Вчені впевнені, що лише 15 хвилин енергійних прогулянок кожен день достатньо для літніх людей для того, щоб відчути величезну користь для здоров'я. Експерти вважають, що це допомагає знизити ризик передчасної смерті на 22%.

Портал "Новости Ю" повідомив, що лікарі дуже сподіваються на те, що такі легкі і короткі прогулянки стануть частиною способу життя для всіх пенсіонерів. Адже на сьогоднішній день менше половини людей пенсійного віку дотримуються рекомендованих рівнів фізичної активності. До них відносяться 150 хвилин вправ помірної інтенсивності і 75 хвилин інтенсивних вправ щотижня.

Вчені провели дослідження на понад 123 тисячах осіб віком старше 60 років. Спостерігали фахівці за ними протягом 12 років.

Читайте також: Каву необхідно заморожувати перед вживанням

Лікарі запевняють, що ризик смерті знижувався в залежності від збільшення рівня фізичної активності. Люди які мали високий рівень активності зменшували ризик смерті на 35%, ті, хто мав середній рівень - на 28%, з низьким рівнем - на 22%. Низький рівень активності еквівалентний 15 хвилинам швидкої ходьби щодня.

Популярні новини зараз

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Олександр Пікалов розлучився з дружиною після 18 років шлюбу: історія кохання головного байкера "Квартал 95" і куми Зеленського

Оля Полякова зізналася, чому доньку Машу довелося терміново оперувати: "Потрібно злизати..."

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Показати ще