Прокляття від українців щодо Віктора Януковича почали справджуватися. Одне із них - звістка про смерть його молодшого сина. У минулому році на похороні у 22-річного студента архітектурного факультету КНУБА Олескандра Плеханова, розстріляного за наказом колишнього президента України, мати загиблого прокляла Януковича та його соратників. Також вона побажала хоронити їм своїх дітей щодня.

Час президентського правління Януковича повністю оповитий містикою, починаючи від його інагурації до трагічної новини про загибель сина.

"Раніше не вірив у містичні сили, але у долі Віктора Януковича кругом дивні збіги. Перед посвятою у президенти вщент розпався меморіальний пам"ятник на честь київських засновників. Під час інагурації зачинилися двері до парламенту. Згодом на Януковича впав вінок, а тепер новина про смерть сина. Зараз він, мабуть, не лише в траурі через це, а й боїться, що може бути наступним", - пише Денис Казанський, блогер.

Читайте також: Смерть Януковича-молодшого підтвердили Царьов, Геращенко та Бережна

За інформацією, близького оточення екс-президента України, він є дуже релігійною людиною, особливо після подій під час Революції Гідності.

Популярні новини зараз

Коломойський хоче для Порошенка смертної кари

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Потужні карпатські мольфари передбачили найближче майбутнє України: вже почало збуватися

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще