Прокляття від українців щодо Віктора Януковича почали справджуватися. Одне із них - звістка про смерть його молодшого сина. У минулому році на похороні у 22-річного студента архітектурного факультету КНУБА Олескандра Плеханова, розстріляного за наказом колишнього президента України, мати загиблого прокляла Януковича та його соратників. Також вона побажала хоронити їм своїх дітей щодня.

Час президентського правління Януковича повністю оповитий містикою, починаючи від його інагурації до трагічної новини про загибель сина.

"Раніше не вірив у містичні сили, але у долі Віктора Януковича кругом дивні збіги. Перед посвятою у президенти вщент розпався меморіальний пам"ятник на честь київських засновників. Під час інагурації зачинилися двері до парламенту. Згодом на Януковича впав вінок, а тепер новина про смерть сина. Зараз він, мабуть, не лише в траурі через це, а й боїться, що може бути наступним", - пише Денис Казанський, блогер.

Читайте також: Смерть Януковича-молодшого підтвердили Царьов, Геращенко та Бережна

За інформацією, близького оточення екс-президента України, він є дуже релігійною людиною, особливо після подій під час Революції Гідності.

Популярні новини зараз

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Володимир Дантес "роздягнув" Надю Дорофєєву просто на людях, всі зацінили: "Вона класна"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще