Прокляття від українців щодо Віктора Януковича почали справджуватися. Одне із них - звістка про смерть його молодшого сина. У минулому році на похороні у 22-річного студента архітектурного факультету КНУБА Олескандра Плеханова, розстріляного за наказом колишнього президента України, мати загиблого прокляла Януковича та його соратників. Також вона побажала хоронити їм своїх дітей щодня.

Час президентського правління Януковича повністю оповитий містикою, починаючи від його інагурації до трагічної новини про загибель сина.

"Раніше не вірив у містичні сили, але у долі Віктора Януковича кругом дивні збіги. Перед посвятою у президенти вщент розпався меморіальний пам"ятник на честь київських засновників. Під час інагурації зачинилися двері до парламенту. Згодом на Януковича впав вінок, а тепер новина про смерть сина. Зараз він, мабуть, не лише в траурі через це, а й боїться, що може бути наступним", - пише Денис Казанський, блогер.

Читайте також: Смерть Януковича-молодшого підтвердили Царьов, Геращенко та Бережна

За інформацією, близького оточення екс-президента України, він є дуже релігійною людиною, особливо після подій під час Революції Гідності.

Популярні новини зараз

Молоду львів'янку зіштовхнули з п'ятого поверху, але вона вижила і заговорила: "Це поліцейські!"

Трирічну принцесу розбив інсульт, молода мама благає про допомогу: "Донечка - моє серце"

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Показати ще