Секретар Київради Володимир Прокопів вважає себе повністю незалежним політиком і наголошує, що не є політичним "рабом" та продовжує заперечувати будь-які стосунки із Каноненком, Матвієнком і Березенком.

"Я не можу бути чиєюсь людиною. Рабство відмінили 1861-го року. І взагалі, що значить "чиясь" людина? Я міг працювати з кимось, міг мати дружні, партнерські стосунки. Але для мене завжди було принципово, чи людина ухвалює свої рішення самостійно, чи ні. Коли людина може сама вирішувати, відстоювати свою точку зору, з нею можна мати діалог. Я якраз така людина. Хай хоч лідери країн Великої Сімки нав'язуватимуть своє, я робитиму так, як вважаю за доцільне для міста", - повідомив Прокопів.

Читати також: Киян накриє шторм і грози

В той же час Прокопів заявив, що має давні стосунки з Матвієнком, у якого він брав уроки виживання та багато чого навчився.

"Я в цієї людини дійсно багато чого навчився, у тому числі дуже давно, 2004-го року, коли він керував штабом у Харкові, а я був його заступником, керівником молодіжного штабу. Він тоді спитав: "Якщо я тобі дам доручення щось зробити, і ти будеш розуміти, що це біда, його не можна виконувати, ти його виконаєш?" На що я відповів, що не виконаю. І тоді він сказав: "Це правильно, і якщо ти зможеш вижити в політиці з цими принципами, то тоді відбудешся як політик", - повідомив Прокопів для Главкому.

Популярні новини зараз
Субсидію розраховуватимуть по-новому: у ПФУ надали важливе уточнення Організм віддячить: чому дієтологи радять їсти страви з картоплі лише у свята "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Нагадаємо, раніше Прокопів заявив, що всі МАФи в Києві "дахують" лише 5-7 олігархів, вони ж і влаштовують у столиці справжні війни, коли відбувається демонтаж цих об'єктів.