На шляху до Харкова "пропала" одна з колон "Хресної ходи". Люди з невідомих причин просто розійшлися.

"Сьогодні повертаємось назад, а ходи немає", - таку інформацію повідомив на своїй сторінці у facebook голова "Європейського руху" Вадим Трюхан.

Він також зазначив, що це досить дивно, адже люди не могли просто так розійтись.

Читайте також: Українські воїни відстрілюють терористів по всій лінії фронту

Нагадаємо, що у суботу, 17 липня, в Києві біля Софії Київської зібралися віряни Московського Патріархату. Вони вигукували "Пусть воскреснет вторая Россия!" і співали "Боже, царя храни!".

Популярні новини зараз
Непідйомні штрафи до 129 тисяч гривень: за що каратимуть українців "Лінива" закуска для любителів простої кухні: сирні трубочки з лаваша за 20 хвилин Пенсії нарешті підвищать, але зрадіють не всі: хто з пенсіонерів не відчує зростання виплат Міг стати бестселером: як виглядав конкурент "ГАЗелі" від ЗАЗу, який так і не виїхав на дороги
Показати ще

"На сході гинуть наші брати українці, а на Софійській площі, в самому що не є центрі Києва, вигукують і співають про Рассєю-матушку й царя-батюшку, та про Україну - "вторую Россию", - про в Facebook повідомив священник УПЦ КП Іван Сидор.