Глава СБУ Валентин Наливайченко назвав прізвище співробітника ФСБ, який керував розстрілами на Майдані. "Зокрема встановлено, що в січні 2014 групою ФСБ, яка працювала в СБУ і зустрічалася з колишнім керівництвом держави та уряду, керував високопоставлений генерал на прізвище Жало", - заявив глава СБУ.

Ми з'ясували, що мова йде про генерала ФСБ Олексія Петровича Жало. Йому 57 років, останні роки він мешкав в Ростові-на-Дону по вул. Зорге, 25, їздив на "Жигулях". В УФСБ по Ростовській області він числився на посаді начальника відділу по захисту конституційного ладу та боротьби з тероризмом, був полковником . А до цього декілька років очолював управління ФСБ по Республіці Інгушетія. Що цікаво, в період його роботи на цих посадах, в регіоні починалися теракти.

Наприклад, вибух у Волгодонську 1999-го року. Тоді поруч з 9-поверхівкою здетонувала вантажівка з вибухівкою. Загинуло 19 осіб, 89 були госпіталізовані. "Основні виконавці вибуху у Волгодонську сховалися на неконтрольованих територіях", - коментував тоді журналістам подробиці розслідування полковник ФСБ Олексій Жало. А згодом, він анонсував ще низку терактів області. Мовляв, у знешкоджених ними бойовиків в Чечні знаходили мапи з готелями Ростова.

А в період його роботи в Інгушетії сталося 20 терактів. "Невідомі" в основному підривали машини із силовиками, чиновниками, та кидали гранати в будинки місцевих жителів. Майже всі гинули на місці, а затримані під час роботи Жала в республіці мали звичку "накладати на себе руки".

Також, Жало э членом комісії з питань міжнародної діяльності козачих об'єднань Росії. Причому, більшості тих, які засвітилися як найманці на території східної України.

Популярні новини зараз

Кабмін планує повний локдаун на новорічні свята — "слуга народу" Дубінський

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Показати ще