Глава СБУ Валентин Наливайченко назвав прізвище співробітника ФСБ, який керував розстрілами на Майдані. "Зокрема встановлено, що в січні 2014 групою ФСБ, яка працювала в СБУ і зустрічалася з колишнім керівництвом держави та уряду, керував високопоставлений генерал на прізвище Жало", - заявив глава СБУ.

Ми з'ясували, що мова йде про генерала ФСБ Олексія Петровича Жало. Йому 57 років, останні роки він мешкав в Ростові-на-Дону по вул. Зорге, 25, їздив на "Жигулях". В УФСБ по Ростовській області він числився на посаді начальника відділу по захисту конституційного ладу та боротьби з тероризмом, був полковником . А до цього декілька років очолював управління ФСБ по Республіці Інгушетія. Що цікаво, в період його роботи на цих посадах, в регіоні починалися теракти.

Наприклад, вибух у Волгодонську 1999-го року. Тоді поруч з 9-поверхівкою здетонувала вантажівка з вибухівкою. Загинуло 19 осіб, 89 були госпіталізовані. "Основні виконавці вибуху у Волгодонську сховалися на неконтрольованих територіях", - коментував тоді журналістам подробиці розслідування полковник ФСБ Олексій Жало. А згодом, він анонсував ще низку терактів області. Мовляв, у знешкоджених ними бойовиків в Чечні знаходили мапи з готелями Ростова.

А в період його роботи в Інгушетії сталося 20 терактів. "Невідомі" в основному підривали машини із силовиками, чиновниками, та кидали гранати в будинки місцевих жителів. Майже всі гинули на місці, а затримані під час роботи Жала в республіці мали звичку "накладати на себе руки".

Також, Жало э членом комісії з питань міжнародної діяльності козачих об'єднань Росії. Причому, більшості тих, які засвітилися як найманці на території східної України.

Популярні новини зараз

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Злата Огнєвіч зняла ліфчик перед фіналом "Холостячки", щоб познайомити зі своїми "ріднулечками": "Так грайливо"

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Показати ще