Українська співачка Анастасія Приходько влаштувала фотосесію біля Верховної Ради.

Нові знімки знаменитість опублікувала на своїй сторінці в Facebook під назвою "Вишита в мені". Фотосесія організувалася швидко. Приходько купила собі українську вишиванку на Андріївському узвозі та разом зі своїм другом-фотографом пішла до центру столиці за гарними знімками.

"Це моє Місто і моя Країна. Сонячна і ніжна, тепла і рідна. Країна, яка не окуповувала чужі території і яка, при цьому, має тисячолітнє коріння. Ця земля плекає нас і ми зобов'язані зробити все, щоб її захистити в час, коли вона переживає чергову хвилю ординської навали",– написала у соцмережі Анастасія.

Читайте також: Приходько назвала "днищем" Потапа і Настю Каменських (відео)

Крім того співачка зазначила що "кремлівська орда" має на меті знищити самосвідомість українського народу, його пам'ять.

Популярні новини зараз
Після вибухів у Криму росіяни раптом вирішили перемістити авіабази "від гріха подалі", але знову порушили правила безпеки Мама Кузьми Скрябіна впевнена, аварія у 2015 не була випадковістю, але довести нічого не може: "Не було на кого показати пальцем" Ціна на гречку може сильно змінитися вже найближчим часом: міністр агрополітики пояснив, що відбувається Головне за ніч: кримчани "зустріли" ворожу техніку, небезпечна погода в Україні та чергові дефіцити продуктів
Показати ще

Приходько закликала кожного українця знайти в собі патріотичні почуття:

"Протягом всієї фотосесії ми прогулювались центром Києва і за чотири години не зустріли жодної людини у вишиванці. Знаєте, зараз дуже популярною є гра, де люди шукають покемонів. Шукають як на Заході так і у нас. А я б хотіла щоб ми шукали не покемонів, а зрештою знайшли самих себе!"

Нагадаємо, відома російська співачка та актриса Алла Пугачова вразила своїх прихильників та підписників в Instagram новим знімком. На фото її 2-річний син Гаррі Галкін. Алла кожного місяця публікує тендітні фото своїх дітей.