Компанія Puma і дочірній підрозділ автовиробника BMW Group - Designworks - презентували нову модель кросівок. Вони виготовлені без швів і не мають шнурків.

Про це повідомляє The Verge. Для створення кросівок використаний надміцний і легкий матеріал "GINA Light Visionary Model". Вісім років тому автокомпанія з Баварії вперше презентувала ексклюзивний за своїми зовнішніми характеристиками концепткар GINA Light Visionary. Автомобіль міг змінювати власну форму за допомогою рухомих структур. Їх заховали під корпусом із тканини. Цей матеріал і став основою при створенні взуття нового покоління.

Нова тканина дозволяє створювати кросівки будь-якої форми, практично не використовуючи традиційних швів. Фахівці компанії - виробника спортивного взуття - вважають, що кросівки стають анатомічно вивіреними. Вони більше нагадують "другу шкіру", ніж взуття.

Ще однією новинкою моделі стала унікальна система шнурування взуття. У ній немає звичних користувачеві шнурків. Фіксується взуття на нозі за допомогою обертового диска.

Розробники зазначають, що новинка повинна надійти в продаж у липні цього року. Поки немає точної інформації про вартість взуття нового покоління.