Володимир Путін захворів та почуває себе дуже погано. Погіршення стану російського президента стало помітно ще з початку березня цього року. Український політолог Тарас Чорновіл прослідкував за всіма офіційними кроками Путіна за останні кілька тижнів і дійшов висновку, що " у Кремлі таки грядуть несподівано зміни, точніше – вже грянули, бо там дійсно якась серйозна проблема з Путлєром". Особливо погіршення стану Путіна помітне по фото та зйомках уже з 5 березня. Всі офіційні заходи за його участі знімалися завчасно.

"Зустріч з італійським прем'єром Маттео Ренці була останньою підтвердженою подією, яка відбулася ще 5-го числа. Напередодні, 3-4 березня, було кілька протокольних заходів із зйомкою та прямими трансляціями. Після того – не просто пустота, а фальшивки! Зустріч з жінками й поздоровлення писали ще 4-го (за деякими даними 5-го) – проскочило в блогосфері напередодні 8-го. Сайт Кремля подає зустріч 8-им числом. Нарада Совбезу, зустріч з Шойгу і Сілуановим (ніби 6-те число) пройшли без протокольної зйомки, а фото явно старі (ще до видимих ознак хвороби). Зустріч з Дмітрієвим (головою Внєшекономбанку, теж 6-те) ні підтвердити, ні спростувати не вдається, але дивно, що зустріч відбулася чомусь в Ново-Огарьово, в той час, як зустріч з міністрами проходила буквально перед цим у Кремлі. Путін на фото, як і на інших виглядає абсолютно свіжим, на відміну від зустрічей з Ренці й жінками (5 й 8??? числа)", - пише на своїй сторінці у Фейсбук Чорновіл.

На думку українського політолога нині російський президент не є дієздатним, не може, навіть піднятися з ліжка, хвороба його є серйозною, бо якби Путін міг свідомо мислити, то вже давно організував би що-небудь для відводу підозри у своїй хворобі.

"Путлєр або вже в пекельній смолі, або інсульт. Версія раптової смерті найпривабливіша, але тоді б не відкладали на потім публікації про події, які відбулися раніше. Отже – або прогнозований кризовий стан із здоров'ям, або смерть повільна. У випадку реального подихання, ми б побачили явні ознаки движняку. Тому, найімовірніше, Путлєр поступово скочувався (або допомагали) до критичного стану - наприклад пару передінсультних з поганим прогнозом", - пише Чорновіл.

Якщо скоро російська сторона подасть інформацію, що їх президент має важку хворобу, то скоріш за все Путін помирає. Але українцям радіти чудовій новині все ж ще зарано.

Популярні новини зараз
Українцям доведеться працювати довше для отримання пенсії Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

" Росіяни можуть ще кілька місяців годувати весь світ повідомленнями лікарів про покращення здоров'я трупа (так було з покійним Алієвим старшим), а самі тим часом зорганізують можливість передачі влади якомусь приємнику. А може відбутися й велика авантюра: старий гебіст захотів перевірити оточення "на вшивість", - зазначає політолог.