Президент РФ Володимир Путін заявив, що конфлікт між Росією та Україною перебільшують. Про це він сказав в інтерв'ю каналу "Росія-1".

Війна з Україною навряд чи можлива вважає Путін.

"Я думаю, що такий апокаліптичний сценарій навряд чи можливий, і сподіваюся, що до цього ніколи не дійде. Найгірше – спроби роздування конфлікту між Україною і Росією", - заявив російський президент.

Путін попросив поважати підсумки кримського референдуму. Прагнення Києва повернути Крим назвав "речами реваншистського характеру" і зауважив, що займатися варто було б поверненням України до нормального життя.

У російського президента, за його словами, зберігається робочий контакт з Петром Порошенком. При цьому Путін зазначив, що дивується публічним заявам керівництва України про те, що співробітники кремлівської "адміністрації брали участь у трагічних подіях на майдані рік тому".

Популярні новини зараз

Данилку раптово стало зле на очах у публіки: "Зблід і відібрало мову"

Найкращі анекдоти на понеділок 11 листопада допоможуть вам почати тиждень легко і з посмішкою

Життєрадісна Заворотнюк вийшла до фанатів: "Так хочеться вірити..."

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

"Іноді я чую, що такі заяви засновані на неточних даних спеціальних служб - так мені іноді кажуть", – прокоментував Путін.

Путін сподівається, що мінські домовленості будуть виконувати. Він вважає, що Європа зацікавлена у їх виконанні "не менше, аніж Росія".

"Нікому не потрібен на периферії Європи конфлікт, тим більше збройний".

Відносини Росії з Францією і Німеччиною він охарактеризував так: "Мені видається, що ми один одного розуміємо і в цілому довіряємо. Склалося враження, що нам партнери швидше довіряють, ніж ні. Й у будь-якому разі, вірять в нашу щирість".