Швейцарське жовте видання Blick.ch оприлюднило інформацію, яка може пролити світло на "таємниче" зникнення президента Росії Володимира Путіна. Таблоїд, посилаючись на неназване джерело в одній зі швейцарських приватних клінік у місті Лугано, стверджує, що подруга Путіна Аліна Кабаєва народила немовля.

Журналісти пишуть, що 32-річна Кабаєва зареєструвалася у клініці Святої Анни в Соренго. Якщо вірити виданню, про це обмовився один з працівників медичного закладу. Пара забронювала в лікарні дві елітні палати. Одну - для обстеження і пологів, другу - для себе та охоронців.

Вагітну Кабаєву городяни бачили в клініці Святої Анни та в місті - в оточенні кількох охоронців. Кілька днів тому Путін начебто приїжджав до неї. Одним із непрямих доказів цього є те, що охорону в клініці суттєво посилили.

Нагадаємо, востаннє Володимир Путін показувався на людях 5 березня. Після того зник із поля зору. Це спричинило численні чутки про його хворобу і навіть смерть. Таблоід пояснює, що насправді господар Кремля вирішив зробити "бебі-перерву".

Посольство Росії в Швейцарії коментувати інформацію відмовилося.

Популярні новини зараз

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

На Прикарпатті помер відомий викладач: "Нехай небо стане йому домом"

Показати ще

Якщо інформація знайде підтвердження, народжене в Швейцарії немовля стане третьою спільною дитиною Путіна й Кабаєвої. Сина й доньку екс-гімнастки, 2009 і 2012 рокує народження, теж приписують Путіну.