Швейцарське жовте видання Blick.ch оприлюднило інформацію, яка може пролити світло на "таємниче" зникнення президента Росії Володимира Путіна. Таблоїд, посилаючись на неназване джерело в одній зі швейцарських приватних клінік у місті Лугано, стверджує, що подруга Путіна Аліна Кабаєва народила немовля.

Журналісти пишуть, що 32-річна Кабаєва зареєструвалася у клініці Святої Анни в Соренго. Якщо вірити виданню, про це обмовився один з працівників медичного закладу. Пара забронювала в лікарні дві елітні палати. Одну - для обстеження і пологів, другу - для себе та охоронців.

Вагітну Кабаєву городяни бачили в клініці Святої Анни та в місті - в оточенні кількох охоронців. Кілька днів тому Путін начебто приїжджав до неї. Одним із непрямих доказів цього є те, що охорону в клініці суттєво посилили.

Нагадаємо, востаннє Володимир Путін показувався на людях 5 березня. Після того зник із поля зору. Це спричинило численні чутки про його хворобу і навіть смерть. Таблоід пояснює, що насправді господар Кремля вирішив зробити "бебі-перерву".

Посольство Росії в Швейцарії коментувати інформацію відмовилося.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль їде в Білорусь на "Слов'янський базар", від якого відмовився Олег Винник

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Якщо інформація знайде підтвердження, народжене в Швейцарії немовля стане третьою спільною дитиною Путіна й Кабаєвої. Сина й доньку екс-гімнастки, 2009 і 2012 рокує народження, теж приписують Путіну.