Ставка російського президента Володимира Путна на потенційний Майдан - 3 в Україні не спрацювала, а відтак - очільник Кремля не зможе "голими руками" взяти країну і провести широкомасштабний наступ він також не здатний.

Таку думку висловив проректор Острозької академії Петро Кралюк, додавши, що Кремль був фактично впевнений, що його агенти розгойдають ситуацію в Києві і Москва без зусиль здійснить зміну влади в країні.

"Попри всі негаразди й значний рівень недовіри народу до влади, ситуацію в Україні не вдалося значно розхитати. Так званий "Третій майдан" не відбувся", - повідомив Кралюк і додав, що українці розуміють, що руйнація та хаос зіграє на руку агресору.

"Нині можуть бути локальні акції протесту, але вони не мають шансів перерости в широкомасштабні. Тим паче влітку, коли протестна активність не є високою. Отже, в теперішній ситуації Путіну не вдасться "голими руками" взяти Україну, як це було в 2014 році – сподіватися на бліцкриг підстав немає. А втягуватися в широкомасштабний і тривалий конфлікт йому зараз навряд чи потрібно", - йдеться у матеріалі видання "Голос Америки".

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Захід більше не вірить пропаганді Кремля , тому "українських диверсантів" в Криму вважають черговим фейком.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Показати ще