Сьогодні рано вранці на Троєщині сталася ДТП: водій на іномарці злетів з розв'язки та врізався в кіоск, розгромив його. Від удару значно постраждало саме авто: передня частина практично знищена. Аварія сталася на перехресті вулиць Драйзера і Маяковського (Деснянський район).

Поліцейські відразу приїхали на місце події і зафіксували, що у водія було сильне алкогольне сп'яніння, повідомляє dtp.kiev. Його зі значними ударами і саднами відправили в лікарню, а машину забрав евакуатор.

У мережі почали сперечатися щодо марки машини. Дехто не вірить, що це марка Seat, інші впевнені, що це Toyota.

"Скільки там вже "льотчиків" прилетіло на даху МАФів, і все одно торгують. Сумно, що "під носом" Деснянська адміністрація - закриває очі. І вам не здається, що останнім часом "алкогольне сп'яніння" за кермом стало нормою. Походу всі п'ють для хоробрості, страшно їздити тверезому?" - коментує новину в Facebook один користувач.

"Прям бермудське коло якесь, скільки врізаються, а рішення ніякого", - продовжує другий.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 3 травня: не поспішай довіряти у суботу і не роби різких кроків 140 тисяч штрафу за газ: українців почали карати за порушення, які раніше "сходили з рук" Пенсіонерам дали 10 днів: інакше штраф та позбавлення виплат Українці почали отримувати штрафи за житло: кого чекає лист від податкової
Показати ще

Місцеві жителі радять правоохоронним органам звернути увагу на збільшення кількості п'яних водіїв.

Читайте також: У Рівненській області іномарка зіткнулася з деревом, водій загинув (фото)

Нагадаємо, то сьогодні вранці на станції метро "Дорогожичі" горіли МАФи.