У Києві сталася чергова аварія, яку спровокував п'яний водій, повідомляє dtp.kiev.ua. ДТП трапилася на вулиці Комарова.

За попередньою інформацією, водій автомобіля Škoda сів за кермо в стані сильного алкогольного сп'яніння, не впорався з керуванням та врізався в припаркований автомобіль Сhery.

Від сильного удару автомобіль Škoda відлетів в огорожу швидкісного трамвая.

На щастя, обійшлося без постраждалих.

Як раніше повідомляв портал "Знай", у Києві на перехресті вулиць Лугової та Автозаводської поліцейські на службовому авто спровокували серйозну аварію.

Популярні новини зараз
Ні 2025, ні 2026 не принесуть миру в Україну: військовий розповів, що насправді може вплинути на рф Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження
Показати ще