Міжнародна консультативна група Ради Європи з контролю над розслідуваннями злочинів на Майдані опублікувала звіт про виконану роботу.

Голова комісії Ніколас Братц зазначив, що основна вина у вбивствах на Майдані лежить на співробітниках спецпідрозділу "Беркут". Доказом цього є траєкторія пострілів. Більшість активістів загинули 20 лютого від автоматів Калашнікова калібру 7,62 * 39, який був в наявності у бійців спецпідрозділу.

Експерти повідомляють про присутність на Майдані третьої сторони, яка брала участь у розстрілах.

У звіті прописано, що в процесі пошуку винних та притягнення їх до кримінальної відповідальності немає прогресу. Експертна група акцентувала на ряді причин, які призвели до застою в розслідуваннях.

Однією з перешкод у справі є те, що за минулої влади злочину, здійснений на Майдані, не розслідувалися в перебігу трьох місяців. Тому зараз складно знайти докази провини чиновників, які до всього іншого втекли з України.

Популярні новини зараз

Діаманти і чисте золото: в Україні створили найдорожчу сукню, від вартості і фото падає щелепа

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Потужні карпатські мольфари передбачили найближче майбутнє України: вже почало збуватися

Показати ще

Нагадаємо, що екс-глава МВС Віталій Захарченко, колишній глава СБУ Віктор Пшонка та екс-президент України Віктор Янукович перебувають в даний момент на території Росії.

На думку експертів судовий процес не покращився після зміни влади. Однією з причин було недостатнє виділення ресурсів Генеральної прокуратури. Також відзначається відсутність наступності глав відомства, які змінювали один одного.

Важливою особливістю розслідування злочинів на Майдані є те, що Міністерство внутрішніх справ і Служба безпеки не співпрацює з Генпрокуратурою.