Рахунки "Київенерго" заарештували за мільярдні борги

поділитись
Арешт рахунків "Київенерго" паралізував роботу компанії й вона не зможе підготувати тепломережі до опалювального сезону

Державна виконавча служба заарештувала рахунки компанії "Київенерго". Причиною стали штрафні санкції, які наклала НАК "Нафтогаз України". Арешт паралізував роботу компанії.

Про це повідомляє прес-служба енергокомпанії. У компанії пояснили, що штрафи "Нафтогазу" за борги по газопостачанню, які "Київенерго" погасила в повному обсязі, перевищують 1,5 мільярда гривень.

"При цьому законність нарахування 1,2 мільярда зараз розглядається в судах, а 372 мільйони гривень стали причиною арешту всіх рахунків компанії, враховуючи й ті, за якими здійснюються виплати зарплат і податків", - пояснили представники енергокомпанії.

Під арешт потрапили рахунки 104-х теплокомуненерго. Загальна сума штрафів НАК "Нафтогазу України" становить понад 10 мільярдів гривень. 4,4 мільярда гривень з них перебувають у виконавчому провадженні.

У компанії жаліються, що арешт рахунків "Київенерго" тягне за собою блокування виконання їх господарської діяльності. Підприємство не зможе виконати підготовку тепломереж до опалювального сезону, а також провести ремонт та реконструкцію теплового й електричного господарства. Це вплине й на сплату податків та зарплат.

Причиною заборгованостей у компанії назвали несвоєчасну компенсацію різниці в тарифах, затримка виплат по пільгам та субсидіям, а також борги населення.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
арешт рахунків київенерго, борги по комунальним тарифам, Київенерго
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Біткоін за останню добу нарешті подорожчав
0
0
01:01 20.03.2018
Чеський фотограф зобразив "божевільний" обряд українки
0
0
22:31 19.03.2018
Колега померлого героя АТО зробила неоднозначну заяву
0
0
21:30 19.03.2018