Американський модний дім Ralph Lauren створив парадну форму американських спортсменів-олімпійців. Цей одяг вже зараз називають одним з найбільш стильних серед усіх учасників ігор.

Збірна США вдягне на церемонію відкриття Олімпіади "підстрелені" штани білого кольору та бордові з чорним топ-сайдери. Верх спортсменів прикрашатиме смугаста футболка у кольорах національного прапору із темно-синім піджаком.

Деяких користувачів соцмереж, особливо росіян, одяг від Ralph Lauren сильно здивував. На футболках американських спортсменів побачили прапор Росії. Особливо він виділяться із застібнутим піджаком.

Читайте також: Adidas показав резервні форми для топ-клубів Європи

Нагадаємо, літні Олімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро розпочнуться 5 серпня і триватимуть до 21 числа наступного місяця.

Популярні новини зараз
Українці двічі платять за комуналку: експерт розповів про свавілля у сфері ЖКГ Соцдопомога з 65 років: на які виплати мають право українці Спека у 40+ накриє всю країну: українців застерегли від аномальної погоди Пенсіонерам виплатять солідні гроші: кому прийде понад 10 тисяч на місяць
Показати ще