Одіозний колишній ректор Петро Мельник може знову повернутись на колишню роботу. Сьогодні Апеляційний суд Київщини розглядає його скаргу, де він вимагає поновити його на посаді керівника Університету Держфіскальної служби України.

"Чоловік фігурував у справі про хабарі, провину його не довели. Під час домашнього арешту скандальний ректор втік до Сполучених Штатів, потім повернувся", - пише "Сегодня".

За інформацією адвоката Мельника Ігоря Черезова, це друге засідання. Перше перенесли. Клієнт юриста вважає, що без нього вуз занепав.

Читайте також: Скандальний ректор Петро Мельник називав себе "доктором інтимних наук"

Працівники інституту не дуже чекають його повернення.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Українцям подарують один день повністю зі світлом: чекати лишилося недовго "Рачки – твій соціальний ліфт": скандальну чиновницю ДПСУ поперли з держслужби Не тільки чмоні та чмобіки: експерт пояснив, чому не варто недооцінювати ворога
Показати ще

"Мельник дуже хоче повернутися в крісло. Але тут йому не раді. Буквально минулої п'ятниці колектив вузу обрав нового ректора", - заявив помічник нинішнього голови університету Анатолій Стрий. За словами проректора, Університет Держфіскальної служби України був особистою імперією "хабарника".

Він додав, що спочатку він розвивав вуз, але у якийсь момент вирішив, що установа не державна, а його особиста. Тим часом студенти розділились у думках: наприклад, хлопці пожалілись, що за часів Мельника будувався стадіон, а наразі проект заморозили. Вони розповіли і про дивні відновлення колись відрахованих студентів, які дозволялись колишнім ректором.

Нагадаємо, тодішнього ректора Університету Петра Мельника затримали співробітники УБОЗу 27 липня 2013 року у власному кабінеті при отриманні хабара в 120 тисяч гривень за буцімто безпроблемний вступ до вузу. Суд призначив запобіжний захід – утримання Мельника під домашнім арештом. 9 серпня Петро Мельник зірвав електронний браслет та втік до США.