Економіст Сергій Гурієв переконаний, що в Кремля не має фінанасового плану розвитку Росії на період після 2016 року, тому, якщо проти РФ збережуть санкції, перш за все, зникнуть десятки російських банків, що спровокує сильний хаос і подальше падіння режиму Путіна.

"Пропагандистські вигоди від анексії Криму стають все менше. А ще одна війна Росії не по кишені – крім прямих військових витрат, ще один раунд санкцій може знищити важливі банки; це, в свою чергу, в змозі привести до поширення паніки і краху режиму", - прогнозує економіст.

Читати також: На Євро-2016 "русский мир" завітав у гості до європейців

Гурієв переконаний, що Кремль не знає, по якому курсу рухатися далі, оскільки не має надійного фінансового плану, і весь розвиток РФ зводиться лише до того, що ціни на нафру раптом можуть сильно зрости.

"Схоже, не ведеться ніякого планування щодо майбутнього Росії. Раніше РФ пишалася тим, що перейшла від бюджетів на рік до бюджетам на три роки. Цьому прийшов кінець: у Кремля немає надійного фінансового плану на період після 2016 року, якщо не вважати планом надію на зростання цін на нафту. Фокусом доктрини зовнішньої політики також є виживання режиму", - повідомив Гурієв для видання nv.ua.

Популярні новини зараз

Султан Сулейман з "Величного століття" стане багатодітним батьком, дружина Халіта Ергенча щаслива

Юля "Зайка", Джессіка і Дана "напали" на колишніх Ксенії Мішиної з "Холостячки": "Дивлюся і ржу"

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росію можуть захопити голодні бунти через тривалі продовольчі санкції.