Італійський суперкар Ferrari FXX, який існує лише в одному екземплярі, виставили на одному з британських сайтів, який спеціалізується на реалізації вживаних автомобілів.

Машина зареєстрована і має дозвіл на пересування по дорогах загального користування. Модель FXX, за задумом інженерів, розроблялася виключно для гоночних треків.

Читайте також: Ferrari розсекретив новий суперкар

Всього з конвеєра зійшло 38 примірників авто. Всім, крім виставленої на продаж, дозволено їздити лише на спеціальних трасах. Ціна на суперкар стартує з 12,5 мільйонів доларів.

Дорожня версія Ferrari FXX лише трохи відрізняється гоночної версії. Вона отримала більш м'яку підвіску та традиційну світлотехніку. Суперкар підганяли під дороги загального користування самі інженери італійської компанії.

Популярні новини зараз
Гроші на побутові потреби: працюючим українцям доступна одноразова допомога ПриватБанк попередив про зміни: стосується всіх, хто користується "Приват24" Пенсіонерам кинуть подачку: не вистачить і на один похід до магазину Пенсійні зміни з 1 лютого: хто може сподіватись на підвищення виплат
Показати ще

Але технічна частина Ferrari FXX залишилась без змін. Суперкар комплектують атмосферним двигуном V12 об'ємом 6,3 літри. Він видає потужність в 850 к.с. Мотор працює в парі з секвентальною 6-ступінчастою коробкою передач. Максимальна швидкість FXX складає 398 км / ч. Він досягає "сотні" за 2,6 секунди.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, нова модель електромобіля Tesla побила свій же рекорд швидкості.