Родичі Надії Савченко – її мама і сестра та сестра відчизняного режисера Олега Сенцова звернулись до Німеччини з проханням про допомогу в питанні звільнення своїх членів родини. Про це повідомив у Twitter посол України в ФРН Андрій Мельник.

Нагадаємо, Надію тримають в російському СІЗО з літа 2014 р. Щє в грудні вона оголосила голодування – як знак протесту проти незаконного затримання.

Читайте також в розділі "Політика" : "Савченко вимагає для себе домашнього арешту".
5 березня адвокати Н.Савченко повідомляли, що жінка вирішила частково припинити голодування, яке тривало вже більш 80 днів.

16 березня Н.Савченко поновила голодування.

Нагадаємо, Російські правоохоронці закидають Н.Савченко причетність до смерті російських журналістів на Донбасі а також у незаконному перетині кордону. Наша співвітчизниця відкидає всі звинувачення.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

Продавець Comfy випровадив покупця через українську мову: "Явні ознаки ідіотизму"

В окупованому Криму катастрофа: страшна стихія накрила півострів, тисячі людей в небезпеці

Після обшуків на "Прямому" Матвій Ганапольський зробив скандальну заяву: "Те, що хочуть від нас чути"

Показати ще

Щодо О.Сенцова, 11 травня 2014 р. він був заарештований Федеральною службою безпеки РФ у власному будинку в м.Сімферополь. 30 травня спецслужби звітували, що він являється одним із членів диверсійного терористичного угрупування "Правого сектора", якому інкремінують підготовку терактів у декількох містах Криму.