Український гурт "Друга Ріка" представив новий кліп на пісню "Монстр". Це перший сингл з сьомого студійного альбому групи, реліз якого запланований на квітень 2017 року.

Незважаючи на таку "страшну" назву, насправді сама пісня дуже мила і зворушлива. Таким же ж вийшов і кліп на цю композицію. Головним героєм відео став симпатичний робот-монстр.

Читайте також: Скрябін та "Друга ріка" стали частиною шкільної програми

Хлопці кажуть, що задоволені кліпом, він вийшов кайфовим, а робот відпрацював свій гонорар на всі 100%.

"Монстр" - особливий трек для "Другої Ріки". За словами самих музикантів, сингл помітно відрізняється від інших пісень, які увійдуть до нового альбому. Саме тому цю композицію обрали для зйомок відео. Режисером кліпу, оператором і автором ідеї став Дмитро Маніфест.

"Монстр" - це пісня про уявного друга, який є у всіх, у кожного свій. Він приходить до нас в дитинстві, спочатку живе десь в темному куточку чи під ліжком, потім перебирається з нами на нові квартири і часто не залишає нас і в дорослому віці. І якщо в дитинстві "монстр" іноді здається нам страшним, з віком усвідомлюєш – дуже часто за непривабливою зовнішністю ховаються світло і добро.

Популярні новини зараз
Жінка підхопила смертельну "чорну ногу": просто працювала на городі До ЗСУ візьмуть будь-якого віку: вже зареєстровано проект закону Українцям виплачують щомісяця по 2800 гривень: хто має право на допомогу Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список
Показати ще

Як повідомляв сайт Знай.ua, лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин бере участь у зйомках фільму про Олексу Довбуша з робочою назвою "Легенда Карпат". Співак грає головну роль в цьому фільмі.