У світі вже існує музична група, до складу якої входять виключно роботи-рокери. Вона називається Compressorhead. Створити одну лише роботизовану руку музиканта здається не такою вже і складним завданням.

Інженери з Технологічного інституту Джорджії створили такого помічника для барабанщика. Вона кріпиться до плеча музиканта. Маніпулятор в своїй імпровізації орієнтується на темп і ритм музики. Також він враховує руху самого барабанщика.

Читайте також: З'явилися "чарівні" окуляри для перевтілення в людину протилежної статі

Роборука оснащена вбудованим датчикам. Також вона застосовує технології сканування руху. Все це допомагає роботизованій руці здійснювати природні рухи. Вона тримає барабанну паличку в правильному положенні, а удар по барабану нічим не відрізняється від удару музиканта.

Автори вважають, що їх винахід допоможе барабанщиків виконувати більш складні музичні твори. В результаті вони зможуть досягти нових висот віртуозності. В майбутньому інженери планують удосконалювати руку. Її ще більше зв'яжуть з музикантом. Вона зможе зчитувати мозкові сигнали носія. Пристрій буде безпосередньо приймати команди від барабанщика.

Популярні новини зараз

В окупованому Криму катастрофа: страшна стихія накрила півострів, тисячі людей в небезпеці

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Після обшуків на "Прямому" Матвій Ганапольський зробив скандальну заяву: "Те, що хочуть від нас чути"

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

Показати ще