У ніч з неділі на понеділок Солом'янський райсуд столиці так і не зміг обрати тимчасово відстороненому від виконання обов'язків глави ДФС України Роману Насирова запобіжний захід у справі, пов'язаній зі скандальним втікачем Олександром Онищенком. Оскільки активісти, побоюючись зникнення Насирова, ще з вечора заблокували центральний вхід до суду, а також прилеглий квартал, чиновник, його адвокати та близькі вимушено залишилися в будівлі. LB.ua вдалося поспілкуватися з Романом Насирова.

- Отже, ви хочете зробити заяву?

- Беручи до уваги ситуацію, що склалася і великий резонанс навколо неї, я хочу почати коментувати особисто те, що відбувається. По-перше, хочу запевнити всіх, що на жаль, мій фізичний стан погіршився за останні дні. У цьому немає жодної частки симуляції, або чогось подібного. По-друге, щодо справи, яка буде розглядатися, я більше за всіх інших зацікавлений, щоб вона була розглянута по суті і щоб правота була б доведена. З самого початку - з середини минулого року, починаючи з першого допиту - я особисто співпрацював зі слідством аж до останніх днів і тільки за останній місяць ми інформували і антикорупційне бюро і спеціалізовану антикорупційну прокуратуру щодо їх запитів і по ходу справи, і по ходу відшкодування тих розстрочених платежів, які були зроблені. Більш того, беручи до уваги що відбувалося в останні пару днів, я сьогодні - через моїх адвокатів і через заступників глави Антикорупційної прокуратури і глави Антікоррупуціонного бюро - звертався до їхнього керівництва для того, щоб провести зустріч і для того, щоб спланувати що буде відбуватися в найближчі дні; для того, щоб вони - зі свого боку, виділили б, з мого особистого добровільної згоди і для забезпечення, по-перше, щоб могли переконатися, що я перебуваю тут, що я не збираюся ховатися, навпаки, я хочу повністю довести цю справу до кінця і довести повну правоту. Завтра має відбутися засідання суду в Апеляційному суді, я сподіваюся, що доктора трохи допоможуть поставити мене на ноги, щоб я міг самостійно, повноцінно прийняти у цьому участь і відповісти на всі питання. Постараюся і буду продовжувати від сьогоднішнього дня особисто інформувати по ходу просування цієї справи, для того, щоб у громадськості, у правоохоронних структур була б повна об'єктивна інформація.

- Який стан вашого здоров'я на даний момент?

Популярні новини зараз

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Нардепи знову спробують скасувати "літній" час заради Європи: повернуться після переходу на "зимовий"

Схопив кота за шкірку - відразу з ним попрощався: чому не можна цього робити і які важкі наслідки чекають пухнастика

Укрзалізниця підготувала невакцинованим українцям неприємний сюрприз: квиток на поїзд і 300 гривень

Показати ще

- Найкраще можуть прокоментувати лікарі, які присутні тут або лікарі стаціонару, в який мене госпіталізували вранці другого числа. По суті, у мене був великий гіпертонічний криз, за ​​словами лікарів, це могло бути передінфарктний стан. На сьогодні, включаючи ті процедури, які були зроблені і, враховуючи, що останні два дні в дійсності не було можливості проводити ні медичні процедури. Ні навіть банально приймати їжу, на сьогодні воно (стан здоров'я, - ред.) залишається досить слабким.

- І ви хочете бути присутніми на завтрашньому засіданні?

- Звичайно. І відстоювати свої інтереси.

- Тобто, залишати країну не збираєтеся?

- У мене не було такого бажання, не було такого плану.