Нападаючий мадридського Реала Кріштіану Роналду похвалився новим дорогим спорткаром.

Про це пише DAILY MAIL.

Новий Bugatti 16.4 Grand Sport version Роналду купив у якості подарунка самому собі після перемоги збірної Португалії на Євро.

Фотографією "нового звіра" Роналду похвалився відразу ж після покупки, проте тепер футболіст виклав відеозапис того, як він подорожує містом. Відео підписано: "Повертаюся додому".

Відзначимо, цей автомобіль - найшвидший дорожній суперкар на планеті. Він здатний розвивати швидкість від 0 до 100 км на годину за 2.6 секунди.

Популярні новини зараз
Навіть тим, хто вчасно платить: українцям почали масово відрізати світло Пахатимемо до самої старості: влада хоче відправити на роботу пенсіонерів і людей з інвалідністю Українцям приготували нову виплату у 4 тис. гривень, але не всім: хто потрапить у списки "обраних" Зробили ремонт у квартирі - очікуй штраф чи повістку до суду: про що мають знати українці
Показати ще

Роналду власник однієї з 450 подібних машин. Такі ж авто є в боксера Флойда Мейвезера та ще одного колишнього гравця Реала - Роберто Карлоса.

У колекції португальця також - авто марок Rolls Royce, Lamborghini та інших відомих і дорогих виробників.

Підготувала: Ася Рябошапка