Росія розгойдуватиме ЄС "кишеньковими" партіями

поділитись
Міністр закордонних справ Павло Клімкін переконаний, що Росія буде намагатися розгойдати єдність Євросоюзу у питанні антиросійських санкцій, використовуючи старі, перевірені методи

Міністр закордонних справ Павло Клімкін переконаний, що Росія буде намагатися розгойдати єдність Євросоюзу у питанні антиросійських санкцій, використовуючи старі, перевірені методи, серед яких домінує "скуповування" псевдоекспертів, партій та бізнесменів.

На думку Клімкіна, Росія не буде сидіти, склавши руки, а активно діятиме, бо розуміє, що будь-який її промах руйнує "картковий будинок".

"Росія не сидітиме, склавши руки, а буде розгойдувати ситуацію перевіреними способами: купуючи гуртом та вроздріб політиків, цілі партії чи бізнес-структури; використовуючи "кишенькових" псевдоекспертів та піарників; маніпулюючи страхами і сентиментами європейців", - повідомив Клімкін у своєму блозі на nv.ua.

Читати також: Росію зупинять країни "Міжмор'я"

В той же час, Клімкін переконаний, що українцям не слід бути "мрійниками", адже кількість прихильників Росії в ЄС буде постійно збільшуватись, що небезпечно для країни.

"Треба розуміти, що Євросоюз не складається виключно з наших друзів і тих, хто відданий спільним цінностям і принципам. Там є чимало суто раціонально мислячих або навіть цинічно байдужих людей. І багато хто буде піддаватися на російські маніпуляції", - пояснив Клімкін.

Нагадаємо, раніше Клімкін зауважив, що Україні варто самостійно, без допомоги ЄС будувати своє майбутнє, стаючи незалежною від надструктур.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Клімкін, Росія, санкції ЄС
Кухару Путіна показали, що в судах США не працюють російські методи
0
0
11:17 14.08.2018
Петер Строк вже третій агент, якого звільнили за правління Трампа
0
0
10:15 14.08.2018
Саакашвілі вважає, що президент не відрізнявся охайністю в бізнесі
0
0
08:15 14.08.2018
Народный депутат расказал о ситуации в Оппоблоке
0
0
18:27 13.08.2018
Україна буде домагатися введення додаткових персональних санкцій проти причетних до порушення прав українців
0
0
18:25 13.08.2018