Росія розгойдуватиме ЄС "кишеньковими" партіями

поділитись
Міністр закордонних справ Павло Клімкін переконаний, що Росія буде намагатися розгойдати єдність Євросоюзу у питанні антиросійських санкцій, використовуючи старі, перевірені методи

Міністр закордонних справ Павло Клімкін переконаний, що Росія буде намагатися розгойдати єдність Євросоюзу у питанні антиросійських санкцій, використовуючи старі, перевірені методи, серед яких домінує "скуповування" псевдоекспертів, партій та бізнесменів.

На думку Клімкіна, Росія не буде сидіти, склавши руки, а активно діятиме, бо розуміє, що будь-який її промах руйнує "картковий будинок".

"Росія не сидітиме, склавши руки, а буде розгойдувати ситуацію перевіреними способами: купуючи гуртом та вроздріб політиків, цілі партії чи бізнес-структури; використовуючи "кишенькових" псевдоекспертів та піарників; маніпулюючи страхами і сентиментами європейців", - повідомив Клімкін у своєму блозі на nv.ua.

Читати також: Росію зупинять країни "Міжмор'я"

В той же час, Клімкін переконаний, що українцям не слід бути "мрійниками", адже кількість прихильників Росії в ЄС буде постійно збільшуватись, що небезпечно для країни.

"Треба розуміти, що Євросоюз не складається виключно з наших друзів і тих, хто відданий спільним цінностям і принципам. Там є чимало суто раціонально мислячих або навіть цинічно байдужих людей. І багато хто буде піддаватися на російські маніпуляції", - пояснив Клімкін.

Нагадаємо, раніше Клімкін зауважив, що Україні варто самостійно, без допомоги ЄС будувати своє майбутнє, стаючи незалежною від надструктур.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Клімкін, Росія, санкції ЄС
На "вибори" у Крим вже приїхали "спостерігач" і "журналіст" з Німеччини
0
0
21:31 17.03.2018
Ракетна тема у виступі Путіна має значно більше вимірів
0
0
20:55 17.03.2018
Президент впевнений, що це станеться в найближчі кілька років
0
0
20:05 17.03.2018
У Кремлі знали про недопуск росіян до виборів на території України
0
0
19:44 17.03.2018