Міністр закордонних справ Павло Клімкін переконаний, що Росія буде намагатися розгойдати єдність Євросоюзу у питанні антиросійських санкцій, використовуючи старі, перевірені методи, серед яких домінує "скуповування" псевдоекспертів, партій та бізнесменів.

На думку Клімкіна, Росія не буде сидіти, склавши руки, а активно діятиме, бо розуміє, що будь-який її промах руйнує "картковий будинок".

"Росія не сидітиме, склавши руки, а буде розгойдувати ситуацію перевіреними способами: купуючи гуртом та вроздріб політиків, цілі партії чи бізнес-структури; використовуючи "кишенькових" псевдоекспертів та піарників; маніпулюючи страхами і сентиментами європейців", - повідомив Клімкін у своєму блозі на nv.ua.

Читати також: Росію зупинять країни "Міжмор'я"

В той же час, Клімкін переконаний, що українцям не слід бути "мрійниками", адже кількість прихильників Росії в ЄС буде постійно збільшуватись, що небезпечно для країни.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

З'їв бутерброд і "прописався" біля унітазу: українцям масово впарюють фальсифіковане вершкове масло

На шоу "Співають всі" помітили двійника Олега Винника: "Дуже гарний тембр"

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

Показати ще

"Треба розуміти, що Євросоюз не складається виключно з наших друзів і тих, хто відданий спільним цінностям і принципам. Там є чимало суто раціонально мислячих або навіть цинічно байдужих людей. І багато хто буде піддаватися на російські маніпуляції", - пояснив Клімкін.

Нагадаємо, раніше Клімкін зауважив, що Україні варто самостійно, без допомоги ЄС будувати своє майбутнє, стаючи незалежною від надструктур.