Зірка російського телесеріалу "Бригада" Сергій Безруков, який недавно став батьком, отримає від видання "Комсомольська правда" 50000 рублів компенсації за моральний збиток. За повідомленням інформаційного агентства ТАСС, таке рішення прийняв Свалявський суд столиці Росії.

Прес-секретар суду Костянтин Тимошенко зазначив, що суд частково задовольнив вимоги Безрукова й визнав, що права актора на недоторканність приватного життя та охорону зображень були порушені. У якості моральної компенсації на користь Безрукова стягнуто десять тисяч рублів з кореспондента "Комсомольської правди" Анни Велігжаніної та сорок тисяч рублів із самого видання.

Читайте також: "Саша Бєлий" уперше став батьком

Актор вирішив досконально взятися за цю справу - нині розглядають чотири схожі позови Безрукова до інших мас-медіа. Їх суд розгляне в серпні цього року.

Нагадаємо, на початку 2016 року в "Комсомольській правді" з'явилася стаття, що обурила Безрукова, у ній розповідалося про розлучення актора з колишньою дружиною Іриною. У судовому позові Сергій зазначає, що він не давав згоди на розміщення свого фото з екс-дружиною на сторінках журналу, окрім того, цю статтю Безруков вважає вторгненням до особистого життя.