Сторожові катери та кораблі кілька днів поспіль цілодобово несуть варту на вході до Севастопольської бухти.

Про це повідомляє "Крим.Реалії". Очевидці зазначають, що активність військових кораблів почали спостерігати після 7 серпня, коли Росія заявила, що нібито спіймала українських диверсантів в Криму. Крім того, на виході з бухти вони помітили підводний човен.

10 серпня неподалік від Чорноморського вищого військово-морського училища ім. Нахімова й поблизу Херсонеса чергували три маломірні бойові кораблі. Швидкохідні бойові катери несуть варту у частині деяких бухт, де розміщуються російські військові частини. Вони мають охороняти держкордон, підходи до військово-морських баз і вести артилерійську боротьбу з супротивником на воді.

Зазвичай їх виводять в режим цілодобового чергування при реальній загрозі військовим об'єктам в прибережній зоні або при ймовірному вторгненню ворога. Користувачі соцмереж розповіли, що 11 серпня зупинилось транспортне сполучення в бухтах окупованого Севастополя, де базується Чорноморський флот Росії. Така ситуація спостерігається, коли військові кораблі виходять у море.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко привів українські військові підрозділи на адміністративному кордоні з Кримом у повну бойову готовність.

Популярні новини зараз

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Показати ще