Російські ЗМІ підготували черговий фейк про Україну. Цього разу вони "відправили" сина Порошенка на відпочинок в окупований кримський "Артек".

Про пропаганду рупора Кремля написав у Facebook блогер Мирослав Олешко. На світлинах з сайту можна побачити обличчя молодшого сина президента Михайла, яке за допомогою графічних редакторів прикріпили до тіла іншого хлопчика у таборі, при чому не надто вдало.

"Поки в АТО вбивають, молодший син Порошенка засвітився у кримському Артеку", - заголовок статті, в якій матір одної дитини розповідає, що президент України відправив сина у Крим під вигаданим прізвищем.

Цікаво, що цю статтю активно читають. Судячи з коментарів, люди охоче вірять в історію, і їх зовсім не хвилює використання фотошопу на світлині.

Читайте також: Росія нічого не зробила для припинення вогню на Донбасі

Популярні новини зараз

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Вибух вантажівки з мотоциклом залишив жменьку попелу на місці села: загинуло 17 осіб, близько 500 будинків зруйновано

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Сьогодні, до речі, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо висловився стосовно війни на Донбасі. За його словами, Росія не зробила нічого задля її припинення.