Міністерство юстиції України проводить експертизу російського фільму про анексію Криму. Результати планують відправити до Міжнародного кримінального суду.

Йдеться про фільм "Крим. Шлях на батьківщину", який зняли на честь річниці анексії півострова Росією. - повідомляє Радіо Свобода.

"Ми в даний момент проводимо експертизу цього фільму, маємо намір направити ці матеріали в міжнародні організації та міжнародний кримінальний суд", – розповів Міністр юстиції Павло Петренко.

На його думку, заяви президента РФ Володимира Путіна у фільмі є доказом військового вторгненяі на територію іншої держави та провини керівництва Росії в міжнародних злочинах.

Нагадаємо, 15 березня, напередодні річниці проведення так званого "референдуму" про статус Криму телеканал "Росія 1" продемонстрував фільм "Крим. Шлях на батьківщину".

Популярні новини зараз

Холостячка Ксенія Мішина годинами терпіла неймовірні муки

Подрузі стримера Reeflay збирають на похорон, а він продовжує грати: "Ти довб**б?"

Під Львовом Audi влетів у Mercedes, троє загиблих - кров і покришки по всій дорозі

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Показати ще

У двогодинному документальному кіно російський президент Володимир Путін та інші фігуранти тих подій розкривають свою версію переходу Криму під контроль Москви.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Мін'юсту передати до Міжнародного кримінального суду інтерв'ю Путіна із трейлера до цього фільму.