Міністерство юстиції України проводить експертизу російського фільму про анексію Криму. Результати планують відправити до Міжнародного кримінального суду.

Йдеться про фільм "Крим. Шлях на батьківщину", який зняли на честь річниці анексії півострова Росією. - повідомляє Радіо Свобода.

"Ми в даний момент проводимо експертизу цього фільму, маємо намір направити ці матеріали в міжнародні організації та міжнародний кримінальний суд", – розповів Міністр юстиції Павло Петренко.

На його думку, заяви президента РФ Володимира Путіна у фільмі є доказом військового вторгненяі на територію іншої держави та провини керівництва Росії в міжнародних злочинах.

Нагадаємо, 15 березня, напередодні річниці проведення так званого "референдуму" про статус Криму телеканал "Росія 1" продемонстрував фільм "Крим. Шлях на батьківщину".

Популярні новини зараз

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

У двогодинному документальному кіно російський президент Володимир Путін та інші фігуранти тих подій розкривають свою версію переходу Криму під контроль Москви.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Мін'юсту передати до Міжнародного кримінального суду інтерв'ю Путіна із трейлера до цього фільму.