Днями з Росії втік активіст, який вивісив прапор України на висотці в Москві.

Відомо, що Олександр Хорршр переховується від кримінального переслідування за "екстремізм" в Фінляндії.

Чоловік є учасником і одним із засновників громадянського (дисидентського) руху "Єдність рівних".

Читайте також: Епоха українських олігархів добігає кінця

Минулого року він брав участь у проведенні "Маршу несанкціонованого світу" в Москві проти Російської військової агресії в Україні, Сірііі, Грузії і збройного втручання за межами Росії , інформує Сегодня.

Популярні новини зараз

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Показати ще

У листопаді 2015 року разом з іншими учасниками "Єдності рівних" Хорршр розмістив на сталінській висотці на Котельнической набережній в Москві прапор України і російсько-європейський прапор "Єдності рівних" - "Україна з любов'ю" акція була приурочена до річниці української "революції гідності" 2013-2014 років.

Її метою було висловити громадянську солідарність з українцями, які повстали проти диктатури.

Так, троє з п'ятьох учасників перформансу - Олександр Хорршр, Олексій Домников і Ігор Шарапов були арештовані і засуджені до 10 діб арешту.

Їх допитували і пропонували співпрацю оперативники УФСБ по Москві, зокрема співробітник ФСБ відомий в Москві під псевдонімом "Льоша-посмішка".

Коли Олександр вийшов на свободу, його звільнили з високооплачуваної роботи, а згодом слідчі УФСБ по Московській області, під приводом підозр у "екстремізмі" провели обшуки у нього вдома і в квартирах його родичів.

"Є, звичайно, природне право на самооборону, але російське суспільство поки не готове" - уточнюють учасники дисидентського руху.

Зараз Олександр Хорршр, що знаходиться під підпискою "про невиїзд і належну поведінку", покинув Росію і прямує до Фінляндії, щоб просити там політичний притулок.

Нагадаємо, що громадянський (дисидентський) рух "Єдність рівних" виступає за європейський, демократичний розвиток Росії.