Запоріжський районний суд засудив офіцера Збройних сил України, що шпигував на користь РФ на 12 р. позбавлення волі. Йому інкримінують державну зраду.

Такий вирок службовцю ЗСУ 23 березня винесено Орджонікідзевським райсудом Запоріжжя. Повідомляється, що він збирав секретну інформацію про дислокацію військ України в зоні АТО для передачі Федеральній службі безпеки Росії.

Суд звинуватив чоловіка у скоєнні злочину за ст. 111 "державна зрада" Кримінального кодексу України і засудив його до покарання позбавлення волі на 12 р.

Прес-служба Управління Служби Безпеки України Запорізької області повідомила, що старший лейтенант С. 1983 року народження, офіцер військової авіації, за фінансову винагороду збирав для передачі іноземній стороні інформацію. Це були дані, що використовуються під час польотів винищувачів Збройних сил України, маршрути переміщень ЗС, позивні, системи паролів, радіочастоти бойових літаків.

В ході спецоперації СБУ зловмисник був затриманий на місці злочину у вересні 2014 р. - при намаганні здати державну таємницю.