Український півзахисник Руслан Ротань, в якого закінчився контракт із "Дніпром", не проти залишитись у теперішній команді. 34-річний футболіст назвав керівникам клубу умови, за яких погодиться грати.

Зараз Ротаню байдуже, яку зарплату отримувати у "Дніпрі". Для футболіста головне, щоб клуб почав розраховуватись зі старими боргами. Якщо це станеться, то Ротань підпише із рідною командою нову угоду і захищатиме її кольори впродовж наступного сезону, пише fcdnipro.com.

Нагадаємо, що після закінчення контракту Ротаня із "Дніпром" з'являлась інформація, що Руслан поїде догравати у чемпіонат Ізраїлю. Однак досвідчений футболіст так і не підписав контракт із "Хапоелем" з Тель-Авіву.

Читайте також: Зідан не відпустить Морату з "Реала"

Руслан Ротань знаходить у системі "Дніпра" з 1999 року. У 2005-2008 роках він пограв за київське "Динамо", але потім повернувся до рідної команди. За збірну Україні півзахисник провів 88 матчів та забив сім голів.

Популярні новини зараз
В Україні перерахували пенсії: кому чекати надбавки Мобілізація у лютому: кого шукатиме ТЦК та хто отримає відстрочку Пощастить не всім: коли та як перерахують виплати працюючим пенсіонерам Індексація пенсії у 2026 році: у кого зростуть виплати аж на 14%
Показати ще