Екс-меру Слов'янська Нелі Штепі загрожує довічне ув'язнення. На суді вона заперечувала свою провину і пропонувала її розстріляти, повідомив BBC.

Ексцентрична підсудна коментує багато з того, що вимовляється в суді. Коли суддя згадав, що вона дякувала Путіна в одному з публічних виступів, вона відповіла: "Ось я зараза така!".

Читайте також: Штепа в суді вимагала Порошенка і співала народні пісні

У відповідь прокурор попросив суддю, щоб він закликав до порядку. "Так розстріляйте мене, розстріляйте!" - Викрикнула Штепа.

Під час оголошення довідки про стан здоров'я, вона кокетливо ніяковіє: "Навіщо ви сказали, що у мене двох зубів немає? Втім, гаразд. Я сама про це говорила - мені їх бойовики вибили".

Популярні новини зараз
Порушники можуть їхати? Українських водіїв "звільнили" від штрафів Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..." Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще