Компанія Withings розробила ваги, які зможуть розповісти про здоров'я організму. Її нещодавно купила фінська Nokia за 191 мільйонів доларів.

Новий ґаджет призначений для здорового способу життя. Ваги отримали назву Body Cardio. Вони не тільки вміють показувати вага користувача, але і визначать кількість жиру, м'язової і кісткової маси. На основі зібраних даних вони можуть розповісти про стан серцево-судинної системи людини.

Пристрій має мінімалістичний дизайн. Товщина його становить 18 мм і це одні з найбільш тонких ваг. Харчуються вони від акумулятора всередині. Його, за словами розробників, необхідно заряджати приблизно раз на рік. На поверхні є невеликий дисплей, на який і виводяться всі дані.

Body Cardio сумісний з усіма мобільними телефонами за допомогою програми. Програма покаже статистику використання "розумних" ваг і дасть корисні поради по підтримці і відновленню здоров'я.

Ваги можуть виміряти вимірювати швидкість кровообігу, а це допоможе визначити стан серцево-судинної системи користувача. Творці пристрою підкреслили, що для цього зазвичай використовують дороге устаткування, але з Body Cardio цей важливий показник можна буде легко виміряти.

Популярні новини зараз

Міністр освіти Новосад заявила, що в Україні забагато вчителів: "В нас проблема"

У Карпатах засікли Брокенського привида: фото з самого серця гір

Ніхто не знав, що робити: в Одесі на берег викинуло "рогате чудовисько", моторошне фото

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще