Першу у світі "розумну" свічку представила компанія LuDela. При цьому виробники підкреслюють, що вона не є імітацією, а дійсно зроблена з воскового наповнювача і підпалюється дистанційно за допомогою iPhone.

Як пише ixbt.com, технологія Wi-Fire дозволяє управляти LuDela віддалено по бездротовій мережі, причому, не тільки запалюючи і гасячи свічку, але також регулюючи яскравість полум'я за рахунок довжини гніту.

Мобільний додаток отримує від світильника інформацію про час, що залишився до моменту згорання свічки, і про заряд акумулятора. Свічка може включатися і вимикатися за розкладом і таймером.

Читайте також: Штучний інтелект Google написав романтичні вірші

Повідомляється, що свічка повністю витрачає парафін і є більш економним, безпечним і зручним світильником, ніж традиційні свічки, які треба запалювати і гасити вручну. Кожух світильника, що імітує декоративну свічку, є змінним. Користувач зможе вибирати його колір.

Популярні новини зараз

Зваблива Кардашьян у відвертому боді змусила фанатів пофантазувати

"Ще вчора мишей ловив": київський секонд-хенд влип у гучний скандал через підозріле хутро

Більше жодних досліджень: залишки легендарного "Титаніка" назавжди приховали від світу, навіщо

Двійник заспівав замість Лорак так, що не відрізнить ні Мурат, ні Кіркоров: яскраве відео

Показати ще

Коштує LuDela 99 доларів. На сайті компанії відкрите попереднє замовлення, відвантаження планується на початку 2017 року.

Як писав "Знай.ua", компанія TheTouch створила розумний аксесуар для закоханих. Відтепер кожна людина може побачити, як б'ється серце її половинки за допомогою кільця HB.