На Донеччині у Слов'янську, місцевий рибалка виявив вибуховий пристрій у водоймі під опорою моста, де відпочивають люди, повідомляє прес-служба місцевій поліції.

До коробки з 8 фугасними снарядами, перемотаною скотчем, був підключений електродетонатор. Про знахідку 55-річний місцевий житель терміново повідомив у поліцію.

Усіх відпочиваючих, в тому числі і дітей, евакуювали, а рух транспорту по мосту обмежили.
На місці працюють слідчо-оперативна група Слов'янського відділу поліції, патрульна поліція, співробітники ГосЧС і вибухотехніки, вживаються заходи до знешкодження вибухівки.

Поліцейські ретельно обстежили всі опори моста і прилеглу територію. Інших вибухонебезпечних предметів не виявлено.

"Встановлено, що в період окупації міста тут знаходився блокпост" ДНР ". Обставини події з'ясовуються", - повідомили у прес-службі.

Популярні новини зараз
У космос відправили 2,5 тисячі медуз - повернулися 60 тисяч: результат експерименту NASA налякав учених Частину енергоблоків АЕС вивели на ремонт: що буде з графіками відключень Замість індексації - бали: українцям готують нові правила нарахування пенсій Важливий строки для пенсіонерів: якщо не встигнути за 10 днів – будуть наслідки
Показати ще

Підготувала: Вікторія Левченко