Голова Європейської Ради Дональд Туск й лідери Німеччини та Франції Ангела Меркель і Франсуа Олланд вирішили продовжити економічні санкції проти Росії до кінця до кінця 2015 року.

"Основними санкціями є припинення співробітництва із росіянами. Туди вже не поставляють високоточні мікросхеми для складання новітньої техніки та виробництва сучасних конвеєрних ліній, складові для виробництва роботів і промислових пристроїв. Провідні світові автовиробники виводять із російського ринку свої представництва. Багато марок вже в Росії не продають," - говорить Павло Мельник, директор агенції "МПП-консалтинг".

Головною причиною введення санкцій стала російська окупація Криму.

"Російська влада не думала, що світ різко засудить їхню окупацію Криму. Світ проковтнув окупацію частини Молдови, Грузії, але анексію Криму не сприйняв. Внаслідок санкцій нафта за рік подешевшала у половину, тепер надходження до російського бюджету взагалі мізерні. Росіяни втратили ринки збуту в Україні та Білорусі. Російський рубль впав, як і купівельна спроможність росіян. Зараз вже не відомо, чи є у золотовалютних резервах Росії гроші хоча би на рік існування. Очевидно, що немає, або вони на межі. І сусідня держава впевнено йде на шляху розпаду на десяток невеликих держав із окремою владою. Окремою країною буде Чечня, Дагистан, Татарстан, Кубань та ініш. Звісно, всі вони на рівні розвитку африканських країн, бо російський народ не звик багато працювати. На зміну їхнього мислення піде багато часу".

До України за таких умов може повернутися не лише Крим, а й Кубань

Популярні новини зараз

Столицю сколихнула наймасовіша за останні 30 років акція протесту: чого вимагають сотні тисяч мешканців

У Маріуполі невідомі атакували загін морської охорони, пролунали потужні вибухи: перші деталі, відео

Тарзану й не снилося: Корольова злила архівне відео з Ніколаєвім, це треба бачити

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

"Але не відомо, чи захочемо ми брати до себе останніх, адже ми вже маємо досвід Донбасу. Іншого такого нам не треба".