Українська льотчиця Савченко просить лікарів розробити для неї дієту

Українська льотчиця Надія Савченко, яка перебуває без їжі вже 84 дні, просить лікарів розробити для неї спеціальну дієту для виходу з голодування.

У листі до Федеральної служби РФ виконання покарань льотчиця зазначає, що адвокати, які консультуються з лікарями з України, попередили, що після тривалого голодування жирна їжа, в тому числі бульйон, несе загрозу життю.

Її лист опубліковав адвокат Микола Полозов у Twitter.

"Виходити з тривалого голодування потрібно соками, розведеними з водою, і овочевими та фруктовими пюре", - ідеться у її листі.

Популярні новини зараз

Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років: головні факти страшної трагедії

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

Вона попросила лікарів МСЧ-77 і ФСВП РФ розробити збалансоване харчування, яке зможе вживати без загрози для життя.

Після реакції обурених користувачів твіттера, на повідомлення від адвоката Савченко Марка Фейгіна з приводу бульйону, російські тюремники припинили давати жирну їжу Надії. "Треба сказати, сьогодні вони вже не стали давати їй бульйон, побачивши вчора реакцію на мій твіт в соціальних мережах, коли я поставив питання, наскільки це взагалі правомірно і взагалі медично обґрунтовано вживати бульйон. Вони тут же припинили це все", - сказав Фейгін у ефірі каналу "112 Україна".

"Може бути, вони більш уважно до цього всього поставляться тепер. Сподіваюся так, тому що заява складена як на ім'я керівника СІЗО-1, мабуть залучать якихось цивільний фахівців у цій галузі, вони порекомендують, що робити", - зазначив адвокат.