Савченко привезли до суду, хоча вона ледь тримається на ногах. Сьогодні призначено чергове слухання по справі української льотчиці Надії Савченко. Прокурор та слідчий звернулися до суду із проханням закрити судовий процес через погрози на їхню адресу. Сьогодні у Басманному суді міста Москви розглядають позов адвокатів Савченко щодо визнання її імунітету як депутата Європарламенту.

"Прокурор заявив клопотання про проведення засідання в закритому режимі. Нібито йому і слідчому погрожували на суді в Мосміськсуді", - написав Фейгін у своєму Твітері.

Другий адвокат Савченко – Микола Полозов уточнив, що ніяких доказів загроз прокурор не надав, в правоохоронні органи не звертався.

Сама Надія Савченко заперечила клопотання прокурора і заявила, що таким чином вони намагаються приховати свою некомпетентність. Причому, суддя залишила залу, не дослухавши виступ Савченко, і пішла в нарадчу кімнату.

Савченко,попри помітну слабкість, посміхається та відмовляється припинити голодування. Сьогодні 86-ий день, як вона відмовилася від їжі. Німецькі лікарі обстежили Савченко та назвали "точку неповернення" 6-8 березня, коли українку очікує у кращому випадку інвалідність.

Нагадаємо, вчора президент ПАРЄ закликала Росію врятувати життя Надії Савченко та відпустити її на засідання Європейського парламенту. 2 березня німецькі лікарі обстежили Савченко та назвали "точку неповернення" 6-8 березня, коли українку очікує у кращому випадку інвалідність. Попри прохань, Савченко постійно відмовляється припинити голодування "до дня звільнення".

Читайте також: Віра Савченко: "Через три тижні у Наді настане точка неповернення"