Надія Савченко відповіла на звернення лідера кримських татар Мустафи Джемільова, в якому він закликав її припинити голодування. Відповідь льотчиці виклали на його офіційній сторінці в соцмережі.

"Уважаемый Мустафа! В свое время Вы совершили подвиг для своего народа, проголодав в тюрьме 303 дня. Если бы не Ваш поступок, возможно, Ваш народ никогда бы не смог вернуться на свою землю. Я еще не так долго голодаю и выдержу столько, сколько нужно, чтобы и мой народ имел право быть украинцами на украинской земле", - написала Надія.

Льотчиця голодує 76 днів. 15 днів тому вона відмовилася від ін'єкцій глюкози, з якими отримувала енергію. Через це у неї почалися проблеми із роботою нирок та жовчного міхура.

25 лютого відбувся суд, який продовжив утримання Савченко в СІЗО до травня. На засіданні льотчиця часто клала голову на руки, виглядала знесиленою.

Адвокат Ілля Новіков написав 26 лютого: "Якщо Савченко помре, це буде за наслідками "другий Боїнг"Тільки вони цього ще не зрозуміли".

Популярні новини зараз

Віктор Павлік в обнімку зі спокусливою білявкою подражнив дружину після пологів: "Красунчики"

50 років тому знайшли скіфську пектораль: що таїть в собі знаменитий артефакт

На полиці - 9.27 грн, на касі - ціна в квадраті: відомий супермаркет продає один пакет за ціною двох

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

Російська телеведуча та правозахисниця Олена Масюк закликала колег звернутися до влади з проханням перевести льотчицю під домашній арешт в українське посольство. Зазначила, що Надія Савченко може померти у найближчі дні.

Учора Європейський Союз закликав Росію терміново звільнити Савченко. Раніше з такими самими вимогами виступали США та Канада.