Вчора в Одесі відбувся матч за Суперкубок України між "Шахтарем" та "Динамо". Кияни перемогли у серії післяматчових пенальті, під час якої нападник "гірників" Євген Селезньов схибив.

"Це моя провина. Я не забив ще у грі, а потім схибив з пенальті. Саме через мене Шахтар програв. Дякую усім за підтримку, але мені не легше", - розповів 30-річний нападник офіційному сайту "Шахтаря".

На 58 хвилині матчу бразилець Фред забив перший гол після сольного проходу флангом. За 10 хвилин до кінця зустрічі Віда зрівняв рахунок після розіграшу кутового. По пенальті рахунок 3:4 на користь "Динамо". За киян не забив Гармаш, а у "Шахтаря" схибили Бернард та Селезньов.

Вже на наступних вихідних обидві команди розпочинають шлях до чемпіонства. "Шахтар" гратиме у Львові із новачком "Зіркою", а "Динамо" побореться з "Олександрією".