Вчора у сербському Белграді відбувся один з двох головних матчів країни між столичними "Партизаном" і "Црвеною Звездою". Господарем матчу була чорно-біла команда, фанати якої своєю підтримкою ледь не зірвали зустріч.

Матч між цими двома клубами створює не аби який інтерес не подіями на полі, а пристрастями на трибунах та у місті перед грою. Фанати "Партизану", які називають себе "могильниками", усім серцем ненавидять супортерів з "Червоної зірки". Обидві сторони порівнюють міжусобну ворожнечу з почуттями до хорватів та албанців.

Цього разу у центрі події опинились фанати "Партизана", адже вони були номінальними господарями. Ще перед початком матчу вони запалили на трибунами за воротами сотні фаєрів та інших піротехнічних виробів. Увесь стадіон був вкритим димом, через який суддя відстрочив старт поєдинку.

Протягом матчу публіка ще кілька разів запалювала трибуни, а нормальне проведення матчу було під великим питанням. Але матч усе ж дограли, а закінчився він перемогою "Црвени Звезди" з рахунком 1:2.

Ці самі сербські фанати (а вони, до речі, об'єднуються на матчах національної збірної) є головною біллю усієї Європи. Вкрай мало поєдинків за їхньою участю закінчуються без бійок та провокацій.

Популярні новини зараз

Газ, дрова чи пелети: як українцям дешевше зігрітися взимку

У Зеленського замовили 2 електрокари на мільйони перед опалювальним сезоном: "Хто буде возити свою ж*опу на такій красуні?"

Юлія Саніна з The Hardkiss перетворилася на героїню "матриці": Нова Трініті для Кіану Рівза?

Зубожілі українці економлять на хлібі, яйцях і картоплі

Показати ще

Читайте також: Не єднаю політику та футбол - Селезньов

Єдиними друзями сербів на спортивних аренах та поза ними є росіяни. На матчах команд цього балканського народу можна нерідко побачити атрибутику аналогічну російської - прапори "ДНР", портрети Гіркіна та інше.

У 2009 році "Шахтар" грав з "Партизаном" на "Донбас Арені" в рамках Ліги Європи. Тоді серби не приїхали до України через те, що мали проблеми з законом. За кілька тижнів до цього вони грали з французькою "Тулузою" та жорстоко вбили їхнього фаната.