Голова управління Центру протидії корупції Віталій Шабунін повідомив, що слідкуватиме за "наїздами" на представників НАБУ і САП.

"Фіксуватиму наїзди політиків на НАБУ і САП. Для майбутніх електоральних експерементів, так би мовити.
Нардеп від Батьківщини заявив, "що це стосується НАБУ, Назара Холодницького, мені здається, що взагалі в роботі прокуратури, більше навіть НАБУ, занадто великий удар на публічність робиться. ... Ми звертаємо на це увагу як на конфлікт. Наприклад, оголошуються підозри через інтернет.
Ні НАБУ, ні САП не оголошували підозри через Інтернет. Ці слова або маніпуляція, або нерозуміння базових поняття кримінального процесу", - повідомив Шабунін на своїй сторінці в facebook.

Читати також: Військова прокуратура зриває розслідування корупційних злочинів

Нагадаємо, раніше Шабунін показав листи СБУ, в яких говориться про те, що розширення переліку препаратів до закупівель варто було б переглянути, а робота міжнародних організацій "є незадовільною".

"З якого дива СБУ втручається у закупівлю ліків? Їхній лист дав підстави номенклатурній комісії звузити список переліку ліків. Членів комісії переконували послухати СБУ зповістками на допит. Ми просимо пана Грицака оприлюднити аргументацію щодо звуження переліку ліків", - заявив Віталій Шабунін.

Популярні новини зараз

Київські копи виявили тіло колеги посеред вулиці, підозрювану вже затримали: "Назавжди запам'ятають її"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще