У травні 2018 року набере чинності норма закону про обов'язковість володіння держслужбовцями іноземною мовою. У зв'язку з цим законом держслужбовці на обов'язковій основі повинні будуть вивчати англійську, інакше їх будуть звільняти з посади.

"Є програма НАТО, яка підтримує навчання держслужбовців іноземній мови. Я вважаю, що це питання не настільки важливе , адже до нас повинні прийти нові люди, держсекретарі, керівники департаментів, які і так володіють англійською мовою. Мені дуже не хочеться, щоб старі держслужбовці вивчили англійську і залишилися в старих кріслах - це неправильно", - розповів "Українським Новинам" колишній голова Національного агентства з питань державної служби Денис Бродський.

Також він зазначив, що зараз державі недоцільно виділяти гроші на навчвння держслужбовців англійської мови.

"У нас немає органу, який міг би ефективно розпоряджатися такими засобами. Якщо чиновник, який сьогодні отримує зарплату в 3 тис. гривень, зрозуміє, що через два роки його зарплата може бути в рази більше, але потрібно знати іноземну мову - я впевнений, він вивчить", - додав Бродський.

Читайте також: Гройсман поїхав до Одеси відновлювати дороги

Популярні новини зараз

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

Ірина Федишин з нескінченними ногами затьмарила інших зірок: "Прем'єра"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

Зазначимо, що у своєму інтерв'ю прем'єр-міністр Володимир Гройсман, у якого також недостатній рівень володіння англійської мови, наголосив, що відсутність доброго знання англійської - не перешкода переговорному процесу.