Переважна більшість мешканців південних і східних областей України не уявляють Донбас за межами України. Про це красномовно свідчать результати соціологічного опитування, що було проведене Київським міжнародним інститутом соціології 24-28 лютого.

Інтерв'ювання, дані якого наведені сьогодні в Києві, були проведені у Харківській, Херсонській, Одеській, Луганській та Донецькій областях – включно з районами, які непідконтрольні Україні.
Згідно з результатами опитування, 33% респондентів вважають, що Донбас має повернутися під контроль України а державний устрій на цих територіях повинен лишатися таким, як раніше.

31% респондентів мають думку, що Україні треба повернути Донбас під свій контроль, проте надати цим областям широкі повноваження в рамках України як унітарної держави.

10% опитаних думають, що Україна повинна стати федерацією а Донбас - лишитися в складі України на правах автономної республіки.

У той же час 11% опитанних вважають, що Донбас має стати незалежним від України.

Популярні новини зараз

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Від тривалої хвороби померла міністр освіти Любомира Мандзій - Садовий ллє сльози

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Сестра на годину: українська школярка вигадала, як заробити у вільний від навчання час

Показати ще

І лише 7% - що Донбас має відокремитися від України та приєднатися до території Росії.

Близько 8% не визначилися.