Ватажка бойовиків Михайла Толстих, більш відомого за прізвиськом Гіві, ліквідували в його кабінеті за допомогою вогнемета "Шмель", що стоїть тільки на озброєнні російської армії.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк в ефірі телеканалу "Еспресо.TV". Так він відповів на звинувачення терористів в ліквідації ватажка банди "Сомалі".

Читайте також: Вбивство Гіві: чому Кремль позбавляється маріонеток

"Якщо говорити про спосіб ліквідації Гіві, то вогнемет "Шмель" перебуває виключно на озброєнні армії Російської Федерації. За нашою оперативною інформацією, весь останній рік проходив жорсткий конфлікт між терористами Захарченком і Гіві", - зазначив він.

Конфлікт інтересів ватажків бойовиків, за словами радника, полягав в боротьбі за перерозподіл матеріальних ресурсів. Крім того, Захарченко та Гіві постійно протистояли через контроль над окупованими територіями.

Популярні новини зараз
ПФУ дав 10 днів: українці можуть залишитись без пенсії З українців стягнуть "квартирний" податок: кому і які суми нарахують Після оплати комуналки може з'явитись борг: у "Нафтогазі" попередили про нові правила розрахунків В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+
Показати ще

Шкіряк наголосив, що ватажок банди "Сомалі" був практично неконтрольованим. Він відмовлявся виконувати розпорядження Захарченка.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, соцмережі відреагували на ліквідацію Гіві чорним гумором про шаленого "Шмеля".