Представник українського істаблішмента Зорян Шкіряк має намір ініціювати заборону на роботу на території України "Вконтакте" і "Однокласники".

Як повідомляє "Українська правда", радник голови МНС Зорян Шкіряк на брифінгу київської нацполіціі заявив, що збирається запропонувати заборонити роботу російських соцмереж в Україні.

"Цей рік, 2017, зобов'язаний стати роком боротьби за українську державу на цифровий арені. Ми зараз можемо спостерігати, що соціальні мережі" Вконтакте "і" Однокласники "є основними постачальниками антиукраїнського контенту і є вагомі докази заявляти, що вони повністю контролюються російськими спецслужбами", - сказав Шкіряк.

"Сподіваюся, що працівники шкіл, Міністерство освіти і вчителі приєднаються до цього почину і пояснять підростаючому поколінню шкоду цих соцмереж".

Знай.ua нагадує, що російські ЗМІ запідозрили у Шкіряка розпад на два его - "Зоряна" та "Шкіряка", - які, за їхньою версією, виступили замовниками вбивства терориста "Гіві".

Популярні новини зараз
Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція Чим менша пенсія, тим більше доплатять: кому з пенсіонерів пощастить у липні Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В TELEGRAM